W dniu 10 maja 2013 roku, z inicjatywy pracowników Centrali PKP CARGO S.A. w Krakowie, przy wsparciu związków zawodowych a głównie NSZZ ?Solidarność? odbyło się poświęcenie budynku nowej siedziby Centrali w Krakowie, przy ul Kamiennej 6.

W uroczystości wziął udział Witold Bawor Dyrektor Zarządzający Pełnomocnik Zarządu PKP CARGO S.A. ds. utrzymania, Józef Wilk ? Zastępca Przewodniczącego Rady Sekcji Zawodowej NSZZ ?Solidarność? PKP CARGO S.A. a także Dyrektorzy Biur Centrali, obecni i byli pracownicy Centrali Spółki z Krakowa i innych ośrodków oraz przewodniczący i zastępcy organizacji związkowych działających w Centrali Spółki.

Aktu poświęcenia budynku oraz jego poszczególnych pomieszczeń dokonał ks. prałat Grzegorz Szewczyk, duszpasterz kolejarzy Archidiecezji Krakowskiej, proboszcz parafii św. Floriana w Krakowie.

Fotoreportaż z uroczystości do obejrzenia w GALERII.