Portal kurierkolejowy.eu podsumował 300 dni Macieja Libiszewskiego  na stanowisku prezesa PKP CARGO S.A..

Gratulacje Panie Prezesie !

Zakładowa Organizacja Związkowa NSZZ "Solidarność" PKP CARGO S.A. Centrala ma nadzieję, Ĺźe kierując naszą Firmą przyczyni się Pan do rozwiązania problemów obecnie ją nurtujących i potwierdzenia naleĹźnego jej miejsca w systemie komunikacyjnym Polski i Europy.

W tym trudnym zadaniu, jakie stoi przed Panem i całym Zarządem, Ĺźyczymy zdrowia, cierpliwości i wytrwałości, deklarując wolę współpracy ze strony naszej Organizacji Związkowej. W pełni zgadzamy się ze składaną wielokrotnie przez Pana Prezesa deklaracją, iĹź to: „ … Pracownicy są największą wartością PKP Cargo, i tylko w duchu współpracy oraz wzajemnego poszanowania moĹźemy budować wartość spółki w długim terminie.

Pełna treść artykułu - tutaj.