WŁADZE
Zakładowej Organizacji Związkowej
NSZZ "Solidarność" PKP CARGO S.A. Centrala
(kadencja 2014 ÷ 2018)

WŁADZA STANOWIĄCA:
Zakładowe Zebranie Delegatów (delegaci):

  1. Afelt Joanna
  2. Banasiewicz Katarzyna
  3. Chartlińska Jolanta
  4. Cherian Waldemar
  5. Chierek Danuta
  6. Cichy Joanna
  7. Cieślak Krzysztof
  8. Cieślik Teresa
  9. Czerwiński Wojciech
  10. Domagała Krzysztof
  11. Drożdowska Wioletta
  12. Farat Danuta
  13. Gasińska-Sitarz Ewa
  14. Głowacz Aleksandra
  15. Gorczyca Grzegorz
  16. Gwizdak Jerzy
  17. Hajduk Edward
  18. Jakubek Tomasz
  19. Jarzyńska Natalia
  20. Kaczmarek Małgorzata
  21. Kamińska Anna
  22. Kłoszewska Agnieszka
  23. Kosińska Agata
  24. Kowalczuk Adam
  25. Krawczyk Stanisława
  26. Krupińska Monika
  27. Kula Dorota
  28. Lewek Bogusław
  29. Lewek Stanisława
  30. Majewska Alina
  31. Manowska Anna
  32. Mazur Sławomir
  33. Miodek Ewelina
  34. Nowak Kazimierz
  35. Noworzyń Przemysław
  36. Pawęzowski Dariusz
  37. Pieczewski Szymon
  38. Pilawski Jerzy
  39. Plewa Małgorzata
  40. Raczyński Artur
  41. Roman Stanisław
  42. Słany Ryszarda
  43. Staromiejski Paweł
  44. Szałek Paweł
  45. Szewc Beata
  46. Szymendera Paweł
  47. Taborek Ryszard
  48. Waligóra Ewa
  49. Wilk Joanna
  50. Wnuk Krystyna
  51. Wrazidło Marcin
  52. Zgierska Bogumiła

WŁADZA WYKONAWCZA:
Komisja Zakładowa:

  1. Afelt Joanna
  2. Chartlińska Jolanta
  3. Cherian Waldemar
  4. Cieślak Krzysztof
  5. Cieślik Teresa
  6. Domagała Krzysztof
  7. Farat Danuta
  8. Gasińska-Sitarz Ewa
  9. Gorczyca Grzegorz
  10. Hajduk Edward
  11. Jakubek Tomasz
  12. Kaczmarek Małgorzata
  13. Kamińska Anna
  14. Kowalczuk Adam
  15. Krupińska Monika
  16. Kula Dorota
  17. Lewek Bogusław
  18. Lewek Stanisława
  19. Majewska Alina
  20. Nowak Kazimierz
  21. Pawęzowski Dariusz
  22. Pieczewski Szymon
  23. Pilawski Jerzy - Przewodniczący
  24. Plewa Małgorzata
  25. Raczyński Artur
  26. Roman Stanisław
  27. Staromiejski Paweł
  28. Szałek Paweł
  29. Szewc Beata
  30. Szymendera Paweł
  31. Waligóra Ewa
  32. Wilk Joanna
  33. Zgierska Bogumiła

Prezydium Komisji Zakładowej:

  1. Pilawski Jerzy - Przewodniczacy KZ
  2. Cieślak Krzysztof - I Zastępca
  3. Wilk Joanna - II Zastępca
  4. Kula Dorota - Sekretarz
  5. Waligóra Ewa - Skarbnik
  6. Afelt Joanna - Członek
  7. Lewek Stanisława - Członek
  8. Nowak Kazimierz - Członek
  9. Plewa Małgorzata - Członek
  10. Roman Stanisław - Członek
  11. Szymendera Paweł - Członek

WŁADZA KONTROLNA:
Komisja Rewizyjna:

  1. Krawczyk Stanisława - Przewodnicząca KR
  2. Drożdowska Wioletta
  3. Jarzyńska Natalia
  4. Wnuk Krystyna

Delegaci na WZD Sekcji Zawodowej NSZZ "Solidarność" PKP CARGO S.A. w Warszawie

 1. Cieślak Krzysztof
 2. Pilawski Jerzy
 3. Wilk Joanna

Delegaci na WZD Regionalnej Sekcji Kolejarzy NSZZ "Solidarność" w Katowicach

 1. Cieślak Krzysztof
 2. Pilawski Jerzy
 3. Wilk Joanna

Delegat na WZD Zarządu Regionu Śląsko-Dąbrowskiego NSZZ "Solidarność" w Katowicach

1. Pilawski Jerzy

Delegaci na WZD Sekcji Krajowej Kolejarzy NSZZ "Solidarność" w Warszawie

1. Noworzyń Przemysław
2. Pilawski Jerzy