WŁADZE

Zakładowej Organizacji Związkowej

NSZZ „Solidarność" PKP CARGO S.A. Centrala

(kadencja 2014 ÷ 2018)

WŁADZA STANOWIĄCA

Zakładowe Zebranie Delegatów (delegaci):

  1. Afelt Joanna
  2. Banasiewicz Katarzyna
  3. Banduła Monika
  4. Burchardt Zofia
  5. Chartlińska Jolanta
  6. Cherian Waldemar 
  7. Chierek Danuta
  8. Cichy Joanna
  9. Cieślak Krzysztof
  10. Cieślik Teresa
  11. Czerwiński Wojciech
  12. Domagała Krzysztof
  13. Drożdowska Wioletta
  14. Farat Danuta
  15. Gasińska-Sitarz Ewa
  16. Gołębiewska Agnieszka
  17. Gorczyca Grzegorz
  18. Grzymek Bogumiła 
  19. Gwizdak Jerzy
  20. Hajduk Edward  
  21. Jakubek Tomasz 
  22. Jarzyńska Natalia 
  23. Kaczmarek Małgorzata  
  24. Kamińska Anna 
  25. Kania Anna
  26. Kosińska Agata 
  27. Kowalczuk Adam
  28. Kozendra Zenon 
  29. Krawczyk Stanisława
  30. Krupińska Monika
  31. Książek Aleksandra
  32. Kula Dorota  
  33. Lasyk Krzysztof 
  34. Lewek Bogusław 
  35. Lewek Stanisława 
  36. Majewska Alina 
  37. Manowska Anna
  38. Mazur Sławomir 
  39. Miodek Ewelina
  40. Nowak Kazimierz
  41. Noworzyń Przemysław 
  42. Pawęzowski Dariusz 
  43. Pieczewski Szymon 
  44. Pilawski Jerzy
  45. Plewa Małgorzata
  46. Raczyński Artur
  47. Roman Stanisław
  48. Słany Ryszarda 
  49. Staromiejski Paweł
  50. Starzyk Mariola
  51. Szałek Paweł
  52. Szewc Beata
  53. Szymendera Paweł
  54. Taborek Ryszard 
  55. Waligóra Ewa
  56. Wilk Joanna
  57. Wnuk Krystyna
  58. Wrazidło Marcin

WŁADZA WYKONAWCZA

Komisja Zakładowa:

  1. Afelt Joanna
  2. Banduła Monika
  3. Burchardt Zofia
  4. Chartlińska Jolanta
  5. Cherian Waldemar 
  6. Cieślak Krzysztof
  7. Cieślik Teresa
  8. Domagała Krzysztof 
  9. Farat Danuta
  10. Gasińska-Sitarz Ewa
  11. Gorczyca Grzegorz
  12. Grzymek Bogumiła 
  13. Hajduk Edward
  14. Jakubek Tomasz
  15. Kaczmarek Małgorzata
  16. Kamińska Anna
  17. Kowalczuk Adam
  18. Krupińska Monika 
  19. Kula Dorota
  20. Lewek Bogusław 
  21. Lewek Stanisława
  22. Majewska Alina
  23. Nowak Kazimierz
  24. Pawęzowski Dariusz
  25. Pieczewski Szymon 
  26. Pilawski Jerzy - Przewodniczący 
  27. Plewa Małgorzata
  28. Raczyński Artur
  29. Roman Stanisław 
  30. Staromiejski Paweł 
  31. Starzyk Mariola
  32. Szałek Paweł
  33. Szewc Beata
  34. Szymendera Paweł 
  35. Waligóra Ewa
  36. Wilk Joanna

Prezydium Komisji Zakładowej:

  1. Pilawski Jerzy - Przewodniczacy KZ
  2. Cieślak Krzysztof - I Zastępca
  3. Wilk Joanna - II Zastępca
  4. Kula Dorota - Sekretarz
  5. Waligóra Ewa - Skarbnik
  6. Lewek Stanisława - Członek
  7. Nowak Kazimierz - Członek
  8. Plewa Małgorzata - Członek
  9. Roman Stanisław - Członek
  10. Starzyk Mariola - Członek
  11. Szymendera Paweł - Członek

WŁADZA KONTROLNA

Komisja Rewizyjna:

  1. Krawczyk Stanisława - Przewodnicząca KR
  2. Drożdowska Wioletta
  3. Jarzyńska Natalia
  4. Kania Anna 
  5. Wnuk Krystyna

Delegaci na WZD Sekcji Zawodowej NSZZ "Solidarność" PKP CARGO S.A. w Warszawie

 1. Cieślak Krzysztof
 2. Kozendra  Zenon
 3. Pilawski Jerzy
 4. Wilk Joanna

Delegaci na WZD Regionalnej Sekcji Kolejarzy NSZZ "Solidarność" w Katowicach

 1. Cieślak Krzysztof
 2. Kozendra Zenon
 3. Pilawski Jerzy
 4. Wilk Joanna

Delegat na WZD Zarządu Regionu Śląsko-Dąbrowskiego NSZZ "Solidarność" w Katowicach

 1. Pilawski Jerzy

Delegaci na WZD Sekcji Krajowej Kolejarzy NSZZ "Solidarność" w Warszawie

1. Noworzyń Przemysław2. Kozendra Zenon
3. Pilawski Jerzy