WŁADZE
Organizacji Zakładowej NSZZ "Solidarność"
w Centrali PKP CARGO S.A.
(kadencja 2023 ÷ 2028)
WŁADZA STANOWIĄCA:
Zakładowe Zebranie Delegatów (delegaci):
- Adamowicz Przemysław
- Dąbrowski Marcin
- Drożdowska Wioletta
- Fyrnys Krzysztof
- Gabara Piotr
- Gawor-Kapralska Marta
- Głowacz Aleksandra
- Gorczyca Grzegorz
- Grymel Mateusz
- Hajduk Edward
- Jarzyńska Natalia
- Kaszyński Jarosław
- Kowalczuk Adam
- Krawczyk Agnieszka
- Krawczyk Stanisława
- Maciąg Małgorzata
- Markiewicz Robert
- Mazur Sławomir
- Miodek Ewelina
- Mulczyk Marcin
- Noworzyń Przemysław
- Pilawski Jerzy
- Płoskonka Jacek
- Reszka Jolanta
- Roman Stanisław
- Rosiczka Maria
- Siwiak Bartłomiej
- Stochmal Sylwia
- Szałek Paweł
- Szewc Beata
- Szostak Paweł
- Uliasz Edyta
- Zabłotna-Adamcewicz Ewelina
- Zduńczyk-Krakowiak Monika
- Ziółkowska Anna
WŁADZA WYKONAWCZA:
Komisja Zakładowa:
1. Adamowicz Przemysław
2. Dąbrowska Emilia
3. Dąbrowski Marcin
4. Drożdowska Wioletta
5. Fyrnys Krzysztof
6. Gabara Piotr
7. Głowacz Aleksandra
8. Gorczyca Grzegorz
9. Grymel Mateusz
10. Hajduk Edward
11. Jarzyńska Natalia
12. Kaszyński Jarosław
13. Kowalczuk Adam
14. Krawczyk Agnieszka
15. Maciąg Małgorzata
16. Markiewicz Robert
17. Mazur Sławomir
18. Miodek Ewelina
19. Mulczyk Marcin
20. Noworzyń Przemysław
21. Pilawski Jerzy - Przewodniczący
22. Płoskonka Jacek
23. Roman Stanisław
24. Rosiczka Maria
25. Stochmal Sylwia
26. Szałek Paweł
27. Szostak Paweł
29. Uliasz Edyta
30. Zabłotna-Adamcewicz Ewelina
31. Zduńczyk-Krakowiak Monika
32. Ziółkowska Anna
Prezydium Komisji Zakładowej:
- Pilawski Jerzy - Przewodniczacy KZ
- Stochmal Sylwia - I Zastępca
- Krawczyk Agnieszka - II Zastępca
- Mulczyk Marcin - Sekretarz
- Uliasz Edyta - Skarbnik
- Dąbrowski Marcin - Członek
- Gabara Piotr - Członek
- Grymel Mateusz - Członek
- Hajduk Edward - Członek
- Rosiczka Maria - Członek
WŁADZA KONTROLNA:
Komisja Rewizyjna:
- Krawczyk Stanisława - Przewodnicząca
- Gawor-Kapralska Marta
- Reszka Jolanta
- Siwiak Bartłomiej
- Szewc Beata
Delegaci na WZD Sekcji Zawodowej NSZZ "Solidarność" Grupy PKP CARGO w Warszawie
1. Dąbrowski Marcin
2. Grymel Mateusz
3. Noworzyń Przemysław - członek Rady Sekcji Zawodowej
4. Pilawski Jerzy - zastępca przewodniczącego Rady Sekcji Zawodowej
Delegaci na WZD Regionalnej Sekcji Kolejarzy NSZZ "Solidarność" w Katowicach
1. Grymel Mateusz
2. Noworzyń Przemysław
3. Pilawski Jerzy - zastępca przewodniczącego Rady RSK
4. Stochmal Sylwia - członek Rady RSK
Delegat na WZD Zarządu Regionu Śląsko-Dąbrowskiego NSZZ "Solidarność" w Katowicach
1. Pilawski Jerzy - członek Zarządu Regionu
Międzyzakładowa Komisja Koordynacyjna NSZZ „Solidarność” PKP CARGO S.A.
- Dąbrowski Marcin - członek MKK
- Pilawski Jerzy - członek Prezydium MKK
Delegat na WZD Krajowej Sekcji Kolejarzy NSZZ "Solidarność" w Warszawie
1. Noworzyń Przemysław
2. Pilawski Jerzy - członek Rady KSK
Delegat na Kongres Krajowego Sekretariatu Transportowców NSZZ "Solidarność" w Warszawie
1. Noworzyń Przemysław
2. Pilawski Jerzy